Search appearance در گوگل وبمستر

تجسم کنید که سایت شما چگونه در صفحه نمایش جستجو ظاهر می شود

Search appearance از یک سایت نمونه برای به تصویر کشیدن عناصری از یک سایت که در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود استفاده می کند.شما می توانید از پاپ-آپ ویندوز برای تجسم اینکه سایت شما چگونه در صفحه نمایش نتایج جستجو ظاهر می شود، استفاده کنید.و درباره تغییرات محتوا و دستورالعمل هایی که برای تاثیر گذاشتن روی سایت شما در نتایج جستجو لازم است بیشتر یاد بگیرید.این المان های تاثیر گذار درصفحه نتایج جستجو شامل گزینه هایی ضروری مثل عنوان،‌snippet و آدرس url والمان های اختیاری مثل لینک سایت، گزینه جستجو در داخل سایت و همچنین محصولات و وقایع مورد استفاده در rich snippet است.

چگونه  از Search appearance در گوگل وبمستر استفاده کنیم ؟

  1. برای دستیابی به پاپ-آپ ویندوز بر روی آیکون i کنار فهرست Search Appearance در منوی ساید بار کلیک کنید.
  2. سپس بر روی هریک از المان های نمایش داده شده کلیک کنید تا دو گزینه ی زیر را مشاهده کنید.
  • How to influence تغییراتی که محتوا و دستورالعمل هایی که برای تاثیر گذاری در المان های ذکر شده ه نیاز است را برای شما تهیه می کند.
  • بخش In Webmaster Tools به شما لینک قسمت هایی از ابزار وب مستر را می دهد که در آن بخش می توانید المانی که در بخش قبل نمایش داده شد و شما بر روی آن کلیک کرده اید را مدیریت کنید.

3.سایت خود را بررسی کنید تا شاید بتوانید تغییراتی جهت بهبود آن انجام دهید.در نظر داشته باشید که المان های نمایش گذاشته شده فقط مثال هایی از عوامل موثر در بهینه سازی نحوه نمایش سایت شما در صفحه نتایج جستجو است و همه ی موارد را شامل نمی شود.

search appearance

searc appearance for per element
لینک آموزش Search appearance درمرکز آموزش گوگل وبمستر

12 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *